OSOBNÍ BANKÉŘ/BANKÉŘKA|28 000 - 40 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
28 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
9-3-378665
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do klientsky přívětivé a orientované banky hledáme kolegu/kolegyni na pozici OSOBNÍ BANKÉŘ/BANKÉŘKA! Hledáme veselého, důvěryhodného, komunikativního a pečlivého člověka, který poskytne zákazníkovi výborný servis, zapadne k nám do týmu a do práce bude chodit rád. Budeme rádi, když bude mít obchodního ducha a znalost techniky, bez které se tu neobejde.

Co bude Vaší náplní práce?

  • Každodenní telefonický i osobní kontakt a komunikace s našimi klienty
  • Nabídka a prodej bankovních produktů s orientací na potřeby našich klientů
  • Budete pracovat s nejmodernějšími systémy a technologiemi
  • Příprava promyšlených finančních plánů, které klientům pomohou v plnění jejich snů, ale i ve zvládání každodenních životních situací
Požadavky

Očekáváme od Vás:

  • Úspěšně ukončené vzdělání (minimálně maturita je nutností)
  • Příjemné vystupování a komunikační schopnosti
  • Zkušenosti v klientsky orientovaném obchodě
  • Proaktivitu, obchodního ducha a tah na branku
Benefity

Nabízíme Vám:

  • V 1. roce průměrný měsíční příjem včetně bonusu ve výši 37.000 Kč
  • Vzdělávání v oblasti bankovnictví a financí v hodnoce 250.000 Kč včetně certifikací
  • Možnost kariérního růstu
  • Až 42 dnů volna ! (25 dní dovolené, 5 dní sick days, 1 den volna navíc každý měsíc pro skvělý work-life balance)
  • Příspěvek na stravování ve formě stravenek
  • Příspěvky do Cafeterie, možnosti Multisport karty
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Zvýhodnění mobilní tarif, nákup automobilů, elektroniky, zájezdů a mnoho dalších.