OSOBNÍ BANKÉŘ | BEZ PRAXE | AŽ 40.000 Kč

Plný úvazek
Mzda
28 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
6-3-381038
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Klidné prostředí stabilní firmy, denní kontakt s lidmi, zaměstnanecky přívětivá firma.. ne, to není vtip, ani pohádka. Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici OSOBNÍHO BANKÉŘE/BANKÉŘKY.

U nás nejste jenom bankéř za přepážkou, ale důvěryhodný a empatický partner pro naše klienty. Jste komunikativní, energičtí, důvěryhodní a baví Vás práce s lidmi? Pak hledáme právě Vás.

Denně budete pomáhat našim klientům řešit jejich trable a požadavky, budete jejich oporou a poradcem. Sami si budete budovat své portfolio klientů, pracovat s databází a v interním systému. Denně budete zpracovávat administrativu a další operativu.

Čekáme na Vás!

Požadavky
  • Úspěšně ukončené vzdělání (minimálně maturita je nutností)
  • Příjemné vystupování a komunikační schopnosti
  • Zkušenost v klientsky orientovaném obchodě (zkušenost s prodejem či zákaznickým servisem)
  • Proaktivitu a obchodního ducha, bez kterého to nepůjde
  • Znalost moderních technologií (práce na PC, mobil, tablet apod.)
Benefity
  • Finanční bonusy
  • Možnost kariérního růstu
  • 25 dní dovolené
  • 5 dní sick days
  • Až 12 dní osobního volna
  • Příspěvek na stravování (forma stravenek)
  • Příspěvky do Cafeterie, možnosti Multisport karty
  • Slevy na výrobky
  • Zvýhodněné služby a výrobky našich partnerů
  • Příspěvek na penzijní připojištění