OSOBNÍ BANKÉŘ

Plný úvazek
Částečný úvazek
Mzda
27 000 - 34 000 Kč
Referenční číslo
5-3-394676-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chcete proniknout do světa bankovnictví, ale v bance jste ještě nepracovali? Nevadí!!!

Pokud jste komunikativní, energičtí, baví Vás práce s lidmi a nechybí Vám empatie, pak hledáme právě Vás!

Nikdo nemá rád tlak a tvrdý prodej...To Vás u nás ale nečeká! Jsme tu pro klienty, pomáháme, vzděláváme, nasloucháme!

Rozjeďte to s námi! Co bude Vaší náplní práce?

  • Komunikace s lidmi a budování svého portfolia
  • Komunikace a koordinace aktivit napříč společností
  • Administrativa
  • Poradenství
  • Zjišťování potřeb klientů a jejich blízkých
  • Práce v interním systému
Požadavky
  • Min. SŠ vzdělání s maturitou
  • Znalost práce na PC, mobilu, tabletu apod.
  • Zkušenost s prodejem či zákaznickým servisem
  • Komunikativní, sympatická osobnost
Benefity
  • příspěvek na stravování
  • 5 sick days
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost vzdělávání
  • roční bonusy