OSOBNÍ ASISTENT PRO HANDICAPOVANÉHO MUŽE | PÍSEK

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
7-1-383162
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do písecké firmy hledáme nového člověka na pozici OSOBNÍHO ASISTENTA pro handicapovaného muže. Hledáme člověka jak na plný úvazek, tak formou BRIGÁDY!

Co takový osobní asistent bude dělat?

  • Asistovat při běžných denních činnostech
  • Převážet svého šéfa automobilem
  • Doprovázet na úřady, do restaurací, na kulturní akce
  • Asistovat také o víkendech (1-2 víkendy v měsíci)

Mzdově se pohybujeme mezi 30 000 a 35 000 Kč měsíčně, ale vzhledem k nočním a víkendovým příplatkům si můžete vydělat ještě víc.

Zajímá vás více? Reagujte!

Požadavky
  • SŠ vzdělání
  • ŘP sk. B, aktivní řidič
  • Fyzická zdatnost (práce s těžkými břemeny)
  • Diskrétnost
  • Spolehlivost
Benefity
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění