OPTOMETRISTA| MOST| až 40 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
8-13-356684
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste čerstvým absolventem nebo ostřílený pracovník v oboru OPTOMETRIE? Hledáte pracovní uplatnění v Mostě?

Stabilní prodejce oční optiky, který si zakládá na nejnovějších technologiích a vynikajícím přístupu k zákazníkovi hledá Optometristu.

Vaší náplní práce bude:

  • vyšetřování zrakových funkcí a stanovení příslušné korekce
  • kompletní servis pro klienty začínající s aplikací čoček
  • poradenská činnost v oblasti refrakčních vad
  • prodej brýlí, kontaktních čoček a jiných optických pomůcek
  • fakturace za prodané zboží a další drobná administrativa
Požadavky

Koho na pozici OPTOMETRISTA hledáme?

  • VŠ vzdělání v oboru optometrie
  • Velmi dobré komunikační schopnosti
  • Pečlivý a zodpovědný přístup
  • Flexibilita a zájem se dále vzdělávat
  • Znalost angličtiny by pro Vás byla výhoda, ale není to podmínka :)
Benefity

bonusová složka platu - až 5 000 Kč/měs.

zaměstnanecké slevy

stravenky

kafeterie

vzdělávací programy