OPERÁTOR/KA VÝROBY - HAVÍŘOV

Referenční číslo
4-18-349032
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pracujte v čistém prostředí s dostatkem volného času. Díky organizaci směn vám zbyde dostatek volných dní pro rodinu, kamarády nebo cokoliv vás napadne.

Moderní hala v Havířově hledá pracovníky do výroby.

Pracovní den budete trávit následně:

  • obsluhou montážní linky při kompletaci chirurgických setů
  • jemnou montážní prací
  • balením výrobků
  • výstupní kontrolou
  • práce v ženském kolektivu - vhodnější pro ženy
  • nepřetržitý provoz - dvanáctihodinové směny (ranní a noční) v rámci krátkého a dlouhého týdne - v měsíci vyjde cca 14 dvanáctihodinových směn

Nástup IHNED

Pracoviště: HAVÍŘOV

Požadavky
  • praxe ve výrobě, popř. v obchodě, na pokladně aj. výhodou
  • znalost práce na PC
  • manuální zručnost
  • zodpovědný přístup k práci, spolehlivost
  • možnost práce na nepřetržitý provoz
Benefity
  • pouze 14 - 16 pracovních směn v měsíci
  • příplatky za směnný provoz
  • po prvním měsíci výkonnostní bonus až 12% (až 2100 Kč)
  • odměna až 2200Kč za nepřetržitý provoz
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravné
  • docházkový bonus