Operátor/ka skladu až 29 300 Kč/měs.

Plný úvazek
Mzda
21 600 - 29 300 Kč
Referenční číslo
9-18-355698
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do distribučního skladu hledáme šikovné operátory skladu pro zpracování a přípravu zakázek.

Do týmu hledáme šikovné uchazeče a uchazečky se znalostí skladování a zkušenostmi s prací s ručním skenerem, kteří zvládnou různorodé úkony od třídění zakázek, zadávání dat do PC, tisk a lepení štítků, práci s paletovým vozíkem a ruční balení materiálu.

Náplň práce je různorodá, v čistém skladovém prostředí, zaškolení na pozici je samozřejmostí.

Požadavky
  • znalost práce s PC
  • znalost práce s ručním skenerem
  • znalost skladování velkou výhodou
  • pečlivost a spolehlivost
  • pozitivní přístup k zaučení
Benefity
  • základní mzda 135 Kč/hod.
  • výkonnostní bonus až 35 Kč/hod. navíc
  • bonus za odpracované směny 10 Kč/hod. navíc
  • odměna za celý odpracovaný měsíc 500 Kč/měs.
  • dotované stravování (příspěvek zaměstnavatele 55%)
  • v případě potřeby zajištěné ubytování s příspěvkem zaměstnavatele
  • možnost záloh