OPERÁTOŘI VÝROBY DO HRANIC - 25000 Kč/měs.

Plný úvazek
Mzda
18 500 - 25 000 Kč
Referenční číslo
12-21-334920
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

MÁŠ ZÁJEM O STABILNÍ A FYZICKY NENÁROČNOU PRÁCI U SERIOZNÍ FIRMY?

Pak čti dál co u nás budeš dělat:

  • kontrola a kompletace drobných zdravotnických dílců s důrazem na kvalitu a přesnost
  • balení hotových výrobků
  • práce především na 2 směny ( noční pouze ve výkyvech ve špičce - není časté, ale může se stát)

Smlouva na HPP, nástup dle možností a domluvy (ihned možno také).

Požadavky
  • manuální zručnost, zejména jemná motorika prstů
  • pečlivost
  • ochota chodit případně občas ve špičce na 3 směny za zajímavý příplatek
  • ochota udělat si čas a přijít se k nám nejprve podívat:-)
Benefity
  • dovolená 25 dní/rok
  • pití na pracovišti zdarma
  • stravenky
  • nadstandardní příplatky za směny a přesčasy
  • po ZD navýšení mzdy;dále navyšování mzdy v závislosti na odvedené práci
  • pro ambicioznější možnost karierního růstu.