OPERÁTOR VÝROBY - VOSKOVAČ - NOŠOVICE

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
22 350 - 24 000 Kč
Referenční číslo
34-0-393065
Popis pozice

Jste fyzicky zdatní a hledáte práci ve výrobě? Chcete být součástí výroby nových vozidel?

Máte řidičské oprávnění sk.B?

Hledáme pracovníky na pozici Voskovače:

  • nástřik podvozků auta - fyzicky dosti náročné
  • čištění a kontrola exteriéru vozidla
  • řízení auta - vývoz auta z linky na parkoviště

Nástup IHNED

Požadavky
  • dobrý zdravotní stav - zátěž na ruce
  • schopnost pracovat na 3 směny
  • praxe ve výrobě - ideálně automobilový průmysl - min. 6 měsíců
  • řidičské oprávnění sk.B - aktivní řidič
  • odpovědný přístup k práci
Benefity
  • výkonnostní prémie
  • mimořádné bonusy
  • příplatek za pracoviště - za voskování
  • půlroční prémie
  • příspěvek na dopravu 100 % (dojíždění autobusem)
  • příspěvek na stravné 65 kč / směna