OPERÁTOR VÝROBY: ELEKTRO, ŘÍČANY - 1 SMĚNA, 25 000 Kč!

Plný úvazek
Mzda
22 000 - 25 000 Kč
Referenční číslo
13-21-347241
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte si práci jako operátor/dělník v okolí Říčan a jste manuálně zručný? Pojďte pracovat do rodinné společnosti, která se zabývá výrobou elektronických součástek.

Vaší náplní práce bude kontrola elektronických produktů. Proto potřebujeme, abyste byl kvalifikován na práci dle vyhlášky 50.

Práce je pouze na 1 směnu od 7 do 15:30 hod.!

Mzda: 22 - 25 000 Kč/měs.

Výkon práce: Říčany, svozy zajištěny z Kolovrat

Požadavky
  • platná vyhláška 50
  • práce vhodná i pro absolventy
Benefity
  • svozy z vlakového nádraží Kolovraty
  • zvýhodněné obědy v areálu pracoviště
  • práce pouze na 1 směnu
  • zázemí tradiční české společnosti