Operátor výroby až 32 700 Kč/měs., Plzeň

Plný úvazek
Mzda
22 000 - 32 700 Kč
Referenční číslo
9-21-330902
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do společnosti s rodinným zázemím hledáme operátory výroby, kteří:

  • uvítají práci v rodinném prostředí v kmenu společnosti
  • chtějí pracovat přímo v Plzni
  • uvítají různorodost pracovních úkonů
  • jsou technicky zdatní a ochotni pracovat v třísměnném provozu
  • chtějí být za odvedenou práci slušně ohodnoceni

Pokud se výše uvedené body shodují s Vaším očekáváním, ozvěte se nám, rádi s Vámi pracovní nabídku na pozici operátora výroby probereme osobně.

Operátor výroby:

  • zpracovává zakázku dle objednávky
  • připravuje, míchá, váží a zpracovává silikonové směsi
  • obsluhuje válcovací zařízení pro zpracování silikonových směsí
  • provádí běžnou údržbu stroje
Požadavky
  • zkušenosti s prací ve výrobě
  • manuální zručnost
  • fyzická zdatnost
  • ochota pracovat v třísměnném provozu
Benefity
  • nástupní mzda 22 000 Kč/měs.
  • po dobu 1 roku náborový příspěvek ve výši 2 000 Kč/měs. (24 000 Kč/rok)
  • již od 2. měsíce prémie ze základní mzdy až 32% (až 7 040 Kč)
  • po 2.roce navýšení základní mzdy na 24 200 Kč/měs. + prémie až 32% ze základní mzdy (až 7 744 Kč/měs.)
  • příplatky: noční směna 25 Kč/hod., sobotní směna 25%, nedělní směna 50%, práce ve svátek 150%
  • příspěvek na dopravu pro všechny zaměstnance 60 Kč/odpracovaný den (1 200 Kč/měs.)
  • stravenky v hodnotě 120 Kč/den
  • příspěvek na dovolenou - poukázky flexipass až 18 800 Kč/rok
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění až 4 166 Kč/měs.
  • odměny zaměstnancům při životním jubileu
  • pitný režim na pracovišti zdarma
  • výuka cizích jazyků (anglický/německý jazyk)
  • smlouva na HPP do kmenového stavu české rodinné společnosti
  • volné víkendy
  • místo pracoviště Plzeň - město