Operátor ve výrobě

Plný úvazek
Mzda
27 000 - 33 000 Kč
Referenční číslo
3-18-355551
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do mezinárodní firmy s dlouholetou praxí na českém trhu hledáme manuálně zručné pracovníky. V chcete pracovat v Brně a navíc za dobrou mzdu? Pak čtěte dál.

Náplní Vaší práce bude:

/ jendoduchá obsluha 1 či více výrobních strojů

/ nebo manuální práce ve stoje u výrobní linky

/ kontrola kvality výrobků

/ montáž a kompletace výrobků

My Vám za to naoplátku nabízíme:

/ nástup možný IHNED

/ zaučení na vše potřebné, předchozí praxe není podmínkou

/ nejdřív Vám ukážeme budoucí pracoviště, ať si utvoříte názor sami

/ práci v lokalitě Brno - Slatina

Požadavky

/ očekáváme dlouhodobou spolupráci a zodpovědnost

/ týmového ducha

/ fyzickou zdatnost

/ dobrý zdravotní stav

/ ochotu pracovat i ve stoje

/ ochotu pracovat na směnný provoz

Splňujete tyto požadavky? Pak od nás očekávejte férový přístup a smlouvu na hlavní pracovní poměr.

Benefity

/ Nabízíme 5 týdnů dovolené

/ Příspěvek na stravování v závodní jídelně

/ 13. mzdu vypplácenou půlročně

/ Příspěvky, osobní ohodnocení, benefity

/ Péči o zaměstnance - lékařské péče, pracovní oděv atd.

/ Možnost dalšího rozvoje a odborná školení

/ Firemní akce aj.

Tak nečekejte a pojďte se přesvědčit!