Operátor na dvě směny, pouze 3 dny v týdnu - Modřice -

Plný úvazek
Mzda
18 500 - 20 000 Kč
Referenční číslo
3-19-343372
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte zajímavou práci, vyhovuje Vám lokalita Brno-Modřice a práce pouze 3 DNY V TÝDNU?

Pak hledáme právě Vás!

Vašim úkolem budou jednoduché montážní práce, na které budete postupně zaškoleni. Pracovat budete ma dvousměnný provoz, vždy 12ti hodinové směny (6:00 - 18:00 a 18:00 - 6:00.

Vaší náplní práce bude:

  • Montáž výrobků dle daných postupů a instrukcí,
  • Fyzicky nenáročná manuální práce,
  • Jednoduché testování a kontrola výrobků
  • Balení a označování výrobků

Nástup: ihned nebo po domluvě

Lokalita: Brno-Modřice

Směnnost: dvousměnný provoz (6:00 - 18:00, 18:00 - 6:00)

Požadavky
  • manuální zručnost (zkušenost z výroby výhodou) a aktivní přístup k práci
  • samostatnost, zodpovědnost
  • pečlivost a smysl pro detail
  • ochota pracovat na základě zadaných úkolů

  • práce pouze 3 dny v týdnu – sami si vyberete, jestli budete chodit v neděli, pondělí a úterý (+ pracovní sobota 1x měsíčně) nebo ve středu, čtvrtek a pátek (+ pracovní sobota 1x měsíčně)
  • zajímavá mzda, možnost navýšení
  • roční bonus
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • čisté prostředí
  • možnost profesního růstu!