OPERATIVNÍ NÁKUPČÍ s AJ

Plný úvazek
Brigáda
Mzda
30 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
6-20-358690
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Na menší oddělení operativního nákupu hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici nákupčí. Vyjednávání s dodavateli, práce s čísly a tabulkami, využívání angličtiny...

Padlo Vám to do oka? Pošlete nám svůj životopis v anglickém jazyce.

Na čem budete pracovat:

  • aktivní komunikace s tuzemskými a zahraničními dodavateli
  • výběr dodavatelů pro jednotlivé výrobní zakázky
  • nákup technických komodit
  • řešení obchodních podmínek (smlouvy, dodávky, termíny, cenové podmínky, atd.)
  • hodnocení dodavatelů a hledání možných úspor
  • formální kontrola dodávek vůči objednávkám
  • sjednávání přepravy
  • případné řešení reklamací / nesrovnalostí
  • spolupráce s kolegy a dalšími odděleními
  • analýzy, příprava reportů (efektivita spolupráce, atd.)

Nástup: dle dohody / možný ihned

Požadavky
  • SŠ vzdělání (ekonomické / technické)
  • AJ pro pravidelnou komunikaci s dodavateli (B2, slovem i písmem)
  • min. 1 rok praxe v nákupu
  • bude Vás bavit technická orientace nakupovaných komodit
  • komunikativní osobnost, protože vyjednávání je v nákupu denní chleba
  • MS Office (Excel vč. kontingenčních tabulek)
Benefity
  • týden dovolené navíc
  • pružná pracovní doba
  • 13. mzda
  • životní / penzijní připojištění
  • stravenky
  • kurzy a profesní rozvoj