OPERATIVNÍ NÁKUPČÍ | MZDA DLE ZKUŠENOSTÍ

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
45 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
16-23-392093-3
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Nakupujete rád/a? Co takhle operativní nákup ve výrobní společnosti? Denní využití německého jazyka, nové kanceláře, láká Vás to?

Do nově vybudovaných kanceláří hledáme kolegu/kolegyni na pozici OPERATIVNÍHO NÁKUPČÍHO:

  • Práce v SAPU
  • Komunikace s dodavateli, koordinace cen, tvorba smluv
  • Reportování vedení
  • Zpracování administrativy (faktury a další)
  • Místo výkonu práce je v Brně. Počítejte však s 2-3 měsíčním zaučením v Třebíči. Pokud Vám nevadí ze začátku dojíždět, po zaučení Vám to vynahradíme možností práce i z domu.

Zaujala Vás pracovní příležitost? Zašlete nám Váš životopis a přidejte se k nám! :)

Požadavky
  • SŠ/VŠ ekonomického zaměření
  • NJ na úrovni B2 nutností!
  • Znalost SAPU nutností!
  • Zkušenosti na obdobné pozici
Benefity
  • 13. mzda
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu, homeoffice
  • Sick days
  • Příspěvek na stravování