OFFICE MANAGER|Praha 5

Plný úvazek
Mzda
30 000 Kč
Referenční číslo
19-1-386426
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice
  • Komunikace s centrálou v Německu a dalšími pobočkami v zahraničí - nutná znalost AJ
  • Pomoc s administrativou
  • Správa vozového parku
  • Výběrová řízení na telekomunikační služby
  • Organizace a zajištění firemních meetingů a akcí
  • Registrace výrobků na lékárenské velkoobchody
Požadavky

Hledáme:

  • Osobnost se znalostí Anglického jazyka, ideálně i Ruského (není podmínkou)
  • MS Office a admin správa
  • Zodpovědnou, spolehlivou, milou, usměvavou, proaktivní osobu
  • Schopnost organizovat různé akce (meetingy, teambuildingy)

Benefity

  • Mobilní telefon
  • Po 1 roce spolupráce přípsěvek na penzijní připojištění
  • Stravenkový paušál + roční bonusy
  • Příspěvek na dopravu