office manager

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 38 000 Kč
Referenční číslo
19-1-351660
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš již skušenosti s pozicí Office manager?

Rád/a organizuješ a plánuješ?

Domluvíš se dobře anglicky?

Ano? Tak se neváhej přihlásit na pozici Office Manager.

Tvou náplní práce bude:

  • Zajištění plynulého chodu kanceláře
  • Objednávky kancelářských potřeb, vybavení kanceláří a dalších souvisejících služeb
  • Správa firemních vozidel (rezervace, zápůjčky, parkování)
  • Organizace firemních akcí a interních meetingů
  • Zastřešení bezproblémového chodu recepce
  • Asistenční servis zaměstnancům společnosti
  • Další administrativní požadavky na základě požadavků generálního ředitele
Požadavky
  • Předchozí zkušenosti s obdobnou pozicí
  • Velmi dobrá znalost anglického jazyka
  • Výborná znalost MS Office
  • Komunikativní, pečlivá osobnost
Benefity

SSC Praha:

  • 5 týdnů dovolené
  • Pružná pracovní doba (9:00 - 14:00 na pracovišti)
  • Stravenky – 110 Kč/den
  • MultiSport karta
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na jazykové vzdělávání
  • Slevy na firemní produkty
  • Možnost rozvoje a růstu v oblasti vedení týmu a projektového řízení

dle pozice