OČNÍ LÉKAŘ

Referenční číslo
5-13-361067
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro vybudovanou síť očních klinik hledáme vhodné kandidáty na pozici - oční lékař.

Dáváme šanci i absolventům lékařské fakulty, ale velkou výhodou pro nás bude atestace v oboru očního lékařství.

Pozice obsazujeme do těchto regionů: Pardubice, Hradec Králové, Nymburk.

Pokud hledáte nové pracovní uplatnění, zašlete Vaše CV.

Čeká Vás:

  • zodpovědnost za pacienty v oční ambulanci
  • diagnostické úkony, laserová ošetření očí
  • výkony na operačním sále
Požadavky
  • VŠ vzdělání v oboru všeobecného lékařství
  • ideálně atestace v oboru
Benefity
  • moderní vyšetřovací přístroje
  • příjemné pracovní prostředí
  • podpora dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • čerpání bonusu po zaučení