OBSLUHA STROJE | HRÁDEK NAD NISOU

Plný úvazek
Mzda
22 000 - 28 000 Kč
Referenční číslo
11-21-347500
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme Obsluhu stroje do Hrádku nad Nisou. Nabízíme směny na 12ti hodinové směny s nástupem ihned do kmenového stavu.

Pozice je vhodná i pro ženy.

Náplň práce:

  • obsluha stroje (vhodné tedy i pro ženy)
  • výměna nástrojů
  • kontrola vyrobených dílů
  • nepřetržitý provoz (krátký dlouhý týden)

Nástup možný ihned nebo dohodou přímo do kmenového stavu.

Místo výkonu práce: Hrádek n. N. => zajištěné svozy z Liberce a Frýdlantu

  • HRÁDEKNADNISOU #KMENOVÝSTAV #ŽENY #MUŽI #PRÁCEPROŽENY #ZAMĚSTNÁNÍ #OBSLUHA #SVOZ
Požadavky
  • praxe ve výrobě min. 1 rok (jako operátor výroby, dělník, obsluha...)
  • spolehlivost, zodpovědnost
  • manuální zručnost
  • min. 18let
Benefity
  • motivační systém odměn
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování
  • svozové autobusy z Liberce a Frýdlantska
  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti

+ další zaměstnanecké výhody (např. kulturní a společenské akce, dětský atd.)