Obsluha stroje, divize tisku, Stříbro, 2 směny

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
26 000 - 29 000 Kč
Referenční číslo
9-21-338420
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do nově vznikající firmě ve Stříbře hledáme obsluhu stroje pro divizi tisku. Máte zkušenosti z výrobní společnosti se základní obsluhou stroje a jednoduchou údržbou? Určitě se přihlaste a my Vám řekneme Víc!

Čeká Vás základní obsluha a údržba tiskařských strojů. Pracovali byste v dvousměnném provozu od pondělí do pátku

Požadavky

* zkušenost z výrobní firmy z pozice údržbáře nebo obsluhy stroje
* čtení výkresové dokumentace
* ochota pracovat na dvě směny - ranní, odpolední PO-PÁ
* dobrý barvocit

Benefity

* smlouva na dobu neurčitou
* roční bonusové ohodnocení
* prémie za odpracované noční směny (20 %)
* prémie za za odpracované víkendy (25 %)
* 5 týdnů dovolené
* stravenky v hodnotě 80 Kč/den
* příspěvek na dopravu 3 Kč/km
* vánoční bonus
* příspěvek na dovolenou
* firemní akce