OBSLUHA A SEŘÍZENÍ LINKY 2 SMĚNY

Plný úvazek
Mzda
25 000 - 30 000 Kč
Referenční číslo
12-10-348725
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

ZÁMEČNÍK, MECHANIK, SEŘIZOVAČ LINKY

2 směny Litovel

Budeš mít na starost:

  • nastavení a obsluhu jednoúčelové výrobní linky na výrobu kovových profilů
  • spolupráce s parťákem - děláte vždy dva na lince
  • podílení se na údržbě stroje - hlídání funkčnosti a parametrů kvality, výměnu tvarovacích nástrojů
  • jednoduché zámečnické práce -našroubovat, odšroubovat
  • odpovědnost za to, aby stroj šlapal jak má
  • úzká spolupráce s údržbáři
Požadavky
  • SOU/SŠ technického směru výhodou nikoliv podmínkou
  • technické povědomí
  • fyzická zdatnost, občas se vyměňuje na lince těžší součástka
  • orientace v jednoduchých technických výkresech
  • umět trošku svářet, jezdit na VZV (nepožadujeme osvědčení ani na jedno)
  • jeřábník/vazač - mít povědomí
Benefity
  • 2 smeny
  • Nástupní mzda od 25000,- Kč/měs či dle zkušeností
  • 25 dní dovolené
  • 13. plat
  • menší kolektiv, rodinné prostředí

závodní stravování

  • pravidelné navyšování mzdy