OBSLUHA GALVANICKÉ LINKY

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 33 000 Kč
Referenční číslo
11-18-363930
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Znáš technologii pokovení, čili galvanizace? Setkal ses s obsluhou galvanické linky? Zvládneš pracovat na počítači? Potom neváhej a přihlas se na pozici:

Co Tě čeká:

  • obsluha galvanické linky
  • doplňování chemikálií do galvanické lázně
  • kontrola parametrů galvanických lázní - dávkování chemikálií, teplota vody, technický stav galvanické linky
  • mytí a čištění galvanické linky, výměna lázní
  • navrhování a provádění nápravných opatření při zjištění galvanických vad
Požadavky
  • znalost obsluhy galvanické linky
  • znalost technologie pokovení (galvanizace)
  • schopnost práce na PC
  • ochota pracovat v nepřetržitém provozu - 12h směny
Benefity
  • 13. plat
  • odměna za nepřetržitý provoz
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky - plně hrazené zaměstnavatelem
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • odměna za splnění fondu pracovní doby
  • jazykové kurzy
  • benefity