Obsluha CNC, Třebíčsko, 30 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
27 000 - 30 000 Kč
Referenční číslo
6-18-354497
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do KMENOVÉHO STAVU hledáme zkušené CNCčkaře nebo absolventy, které si důkladně zaškolíme.

Tato pracovní nabídka je vhodnou příležítostí pro zájemce, kteří již CNC stroje obsluhovali a vyznají se ve výkresové dokumentaci. Uvítáme i uchazeče, kteří mají vystudovaný strojírenský obor, ale s obsluhou CNC nemají dostatečnou praxi - po nástupu se Vám budeme věnovat a vše Vás naučíme.

Komu nevyhovuje dojíždění, jistě uvítá fakt, že díky 12ti hodinovým směnám, se v práci ukážete pouze 14x

  • obsluha CNC v moderní firmě
  • práce s výkresovou dokumentací
Požadavky
  • vzdělání ve strojírenském oboru (vyučen/SŠ)
  • znalost výkresové dokumentace PODMÍNKOU
  • zkušenosti s prací na CNC VÝHODOU
  • zodpovědnost, samostatnost
  • ochota pracovat ve směnném provozu
Benefity
  • 5 týdnů dovolená
  • příplatky za přesčasy, svátky, víkendy, noční směny
  • příspěvek na stravování
  • po 3 měsících benefitní karta s příspěvkem na volnočasové aktivity
  • příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce
  • příspěvek 500 Kč pro dárce krve