OBRÁBĚČ STROJŮ

Plný úvazek
Brigáda
Mzda
24 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
12-21-334818
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Ovládáš-li klasické NC soustruhy či frézky a nevadí ti i noční směny?

Pak máš výhled na dobrou práci v Přerově.

Hledáme OBRÁBĚČE KOVŮ do stabilní výrobní firmy v Přerově.

Požadavky
  • Zkušenost s obráběním, frézováním, nebo třeba s nástrojařinou
  • Znalost NC programování výhodou (Haidenhain, Fanuc)
  • Znalost práce s CNC -to by nemělo chybu!
  • Orientace ve výkresové dokumentaci - to fakt potřebujeme
  • ochote setrvat u nás až do důchodu;-)
  • Technické myšlení a manuální zručnost
  • Ochota chodit na 3 směny (R/O/N)
Benefity

30000,-Kč náborový příspěvek (super ne?)

Hodinová mzda podle zkušeností od 140-180,-Kč/h

Příplatky odpolední, noční, přesčasové

Bonusy dle výsledků závodu

Dovolená 25 dní/rok

Kafeterie 1500,-/ čtvrtletí

Pitný režim na pracovišti

Práce s moderními technologiemi

Příspěvky na stipendijní programy

Příspěvek na penzijko

Závodní stravování

Slevy na volání v síti T-Mobile, slevy na lékárny, kino