Obchodný zástupca so slovenčinou v Grécku

Lokalita
Obor
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda
1 300 - 1 500 €
Zveřejněno
Kontaktní osoba
Referenční číslo
16-23-358211
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Radi by ste získali pracovné skúsenosti v oblasti obchodu a nebojíte sa nových výziev? Tak poďte pracovať do Atén!

Ponúkame pracovnú pozíciu obchodného zástupcu so slovenčinou pre medzinárodnú logistickú spoločnost. Vašou náplňou práce bude komunikácia v slovenčine so zvereným portfóliom klientov (B2B) - naviazanie a upevňovanie spolupráce, riešenie klientských požiadaviek cez telefón alebo e-mail, poskytovanie informácií a nastavovanie podmienok spolupráce.

Firma poskytuje relokačný balíček - letenky do Atén, ubytovanie na prvé 2 týždne a asistenciu pri hľadaní ubytovania.

Požadavky
  • plynulá slovenčina
  • dobré znalosti angličtiny (B2+) - komunikácia v rámci firmy prebieha v angličtine
  • výborné komunikačné a vyjednávacie schopnosti
  • predchádzajúca skúsenosť alebo záujem pracovať v oblasti obchodu
  • ochota relokovať se do Atén
Benefity
  • cestovné náklady do Grécka
  • ubytovanie v Aténach na prvé 2 týždne
  • 13. a 14. mzda
  • zľavy (reštaurácie, obchody, fitnes, atď.)
  • podpora pri hľadaní ubytovania, získaní potrebných dokumentov, otvorení bankového účtu atď.
  • jazykové kurzy gréčtiny zdarma
  • firemný lekár
Další informace
Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search