Obchodník | telematické řešení

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
30 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
19-23-366987
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste technický nadšenec a máte k technice pozitivní vztah?

Máte už nějakou zkušenost s obchodem?

Práce v terénu není pro Vás?

Pokud ano, tak prosím pokračujte ve čtení!

Co bude Vaším úkolem?

  • e-mailová a telefonická komunikace se stávajícími klienty - nabídka nového produktu - telematické řešení
  • zpracování nových příležitostí na potenicálně nové klienty - sestavení řešení na míru
  • administrativa - připravujete nabídky a komunikujete emailem
  • komunikace se zákazníky - firmami (většinou dopravní firmy), kterým tento produkt může zjednodušit podnikání
Požadavky

Kdo jste?

  • min. SŠ vzdělání
  • min. rok zkušeností na obchodní pozici
  • technické myšlení a pozitivní vztah k technickým produktům
  • komunikativní osobnost s tahem na branku a obchodním duchem, co se nehroutí, když slyší NE
  • prozákaznický přístup a aktivní naslouchání zákazníka
  • vytrvalost a trpělivost (na výsledky se vyplatí počkat)
  • komunikativní AJ nebo NJ (školení, případná komunikace s centrálou v Německu) výhodou
  • výhodou také bude, pokud už víte, co je to telematické řešení
Benefity
  • kvartální a roční bonusy dle výsledků
  • týden dovolené navíc
  • 3 sick days
  • 1 personal day
  • lítačka na rok zdarma
  • flexipassy
  • stravenky v hodnotě 100 Kč/den
  • flexibilní pracovní doba
  • pravidelný home office - po zaučení klidně i půl měsíce
  • občerstvení na pracovišti
  • podrobné zaškolení