Obchodník | Stavebnictví | ČR

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
19-23-382329
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme Obchodníka se zkušenostmi ve stavebnictví!

Tuto pozici obsazuje pro našeho klienta, stavební společnost zabývající se modulární výstavbou.

Společnost má vlastní projekční a architektonickou divizi, která zajišťuje všechny stupně projektové dokumentace, včetně architektonického návrhu. Projekty pak realizuje IN HOUSE ve svém výrobním závodě.

Na této pozici budete zodpovědni za:

  • zejména vyhledávání nových příležitostí (v rámci celé ČR)
  • rozvoj stávající klientely společnosti, vedení obchodních jednání
  • tvorbu a zpracování cenových nabídek na modulární stavby
  • vedení evidence a obchodní dokumentace
  • péče o obchodní záležitosti od přijetí poptávky od klienta po zpracování obchodní nabídky
  • koordinace a komunikace činností obchodu s projekcí
  • každodenní péče o svěřené portfolio klientů
  • pravidelná analýza konkurenčního prostředí
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání obchodního / ekonomického směru
  • minimální praxe v obchodu či servisní organizaci 3 roky
  • ideálně praxe v oblasti řízení a realizace stavebních a konstrukčních projektů min. 3 roky
  • ŘP skupiny B
  • služební cesty do zahraničí
  • práce s PC (MS Office)
  • samostatnost, komunikativnosti, časová flexibilita, pečlivost a spolehlivost, odolnost vůči stresu
  • schopnost týmové práce
  • služební auto i pro soukromé využití, Notebook, Mobilní telefon
  • příspěvek na stravování
  • dovolená 4 týdny
  • zdravotní volno/sick days
  • zázemí stabilní společnosti
  • přátelská pracovní atmosféra
  • práce na HPP/ ŽL