Obchodník s němčinou

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
40 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
19-23-374544
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Domluvíte se německy?

Máte zkušenosti na obchodní pozici?

Jste z oboru stavebnictví?

Pokud ano, tak pokračujte ve čtení.

Obchodník má zodpovědnost zejména za vyhledávání nových příležitostí, rozvoj stávající klientely společnosti, vedení obchodních jednání, tvorbu a zpracování cenových nabídek na modulární stavby.

Zodpovědnosti a klíčové aktivity:

  • Vedení evidence a obchodní dokumentace
  • Tvorba a zpracování nabídek na modulární stavby
  • Péče o obchodní záležitosti od přijetí poptávky od klienta po zpracování obchodní nabídky
  • Koordinace a komunikace činností obchodu s projekcí
  • Každodenní péče o svěřené portfolio klientů
  • Rozvoj stávající klientely společnosti
  • Vedení obchodních jednání svých zákazníků
  • Vyhledávání nových příležitostí
  • Rozvoj aktivit společnosti a podílu na trhu
  • Pravidelná analýza konkurenčního prostředí
  • Odpovědnost za dosažené výsledky
  • Komunikace se zákazníky a partnery společnosti
  • Poskytování servisních a prodejních služeb společnosti
  • Další činnosti dle zadání přímého nadřízeného
Požadavky

Kdo jste?

  • SŠ/VŠ vzdělání obchodního / ekonomického směru
  • Minimální praxe v obchodu či servisní organizaci 3 roky
  • Ideálně praxe v oblasti řízení a realizace stavebních a konstrukčních projektů min. 3 roky
  • ŘP skupiny B
  • Služební cesty do zahraničí
  • Práce s PC (MS Office)
  • Německý jazyk na komunikativní úrovni
  • Samostatnost, komunikativnosti, časová flexibilita, pečlivost a spolehlivost, odolnost vůči stresu
  • Schopnost týmové práce
Benefity
  • Služební auto i pro soukromé využití
  • Notebook, Mobilní telefon
  • Příspěvek na stravování
  • Zdravotní volno/sick days
  • Práce na HPP/ ŽL