OBCHODNÍK S KRYPTOMĚNOU NA IČO - OSTRAVA

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
25 000 - 100 000 Kč
Referenční číslo
4-23-383093
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jdeš s dobou, jsi tak trochu průkopník a prodej klasických finančních produktů už Ti nic neříká?

Orientuješ se v oblasti financí, domluvíš se anglicky a máš ten správný drive?

V tom případě pro Tebe máme skvělou pracovní příležitost, která nepřichází každý den!

Neváhej a ozvi se nám! Právě hledáme kandidáta na pozici OBCHODNÍKA S KRYPTOMĚNOU!

Co bude tvým úkolem?

  • hlavním úkolem bude určitě aktivní komunikace a akvizice nových klientů
  • dále také poskytování profesionálního servisu novým i stávajícím klientům
  • tvým úkolem bude taky absolvování obchodních schůzek a vytváření či rozvíjení dlouhodobých vztahů s klienty
  • budeš se zdokonalovat v obchodních dovednostech, kryptoměnách a v technologiích s tím spojených
  • pokud budeš mít skvělé výsledky, je zde možnost cestování na ostatní pobočky a také reprezentování společnosti na nejrůznějších summitech a konferencích v zahraničí
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání - ideálně ekonomického zaměření
  • zodpovědnost, spolehlivost a schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • komunikativnost, pracovitost a vytrvalost – toto je pro nás stěžejní
  • čím větší zkušenosti s obchodem a akvizicí klientů, tím lépe
  • ochota pracovat na živnostenský list – IČO (může se založit dodatečně)
  • vítáni jsou i absolventi, musí však splňovat uvedená očekávání
  • očekávat můžeš fixní mzdu v podobě 25 000 Kč po dobu prvních dvou měsíců
  • první dva měsíce se můžeš těšit na provizi ve výši 4%, dále se Tvá provize navýší na 8%
  • budeš dělat práci, ve které si sám ovlivňuješ výši výdělku svým nasazením a pílí
  • budeš se podílet se na rozvoji produktu, který je na trhu absolutním unikátem
  • samozřejmostí je také individuální a důkladné proškolení od opravdových profesionálů
  • v nabídce jsou také atraktivní motivační soutěže na pravidelné bázi
  • lákavé je také velmi moderní a příjemné pracovní prostředí v centru Ostravy
  • dostaneš k dispozici také počítač a mobilní telefon
  • po dvou odpracovaných měsících je možná i práce na home office
  • je zde také možnost kariérního růstu – záleží jen na Tobě