Obchodník - IT Service Management Services

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
60 000 - 90 000 Kč
Referenční číslo
19-23-362524
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro našeho klienta, významnou soukromou společnost, která přes 25 let na českém a slovenském trhu úspěšně zavádí a provozuje informační technologie a která se zaměřuje na poskytování komplexních IT řešení a služeb pro firemní klientelu a státní správu, hledáme vhodné kandidáty na pozici:

Co bude vaším úkolem?

  • zodpovědnost za svěřené zákazníky, odpovídající business plán, jeho plnění a naplňování obchodní strategie
  • rozvoj zákaznického, produktového a službového portfolia divize ITSM
  • společně s týmem provozu ITSM realizace obchodní politiky
  • aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí pro prodej
  • reprezentace společnosti při vytváření a udržování obchodních vztahů
Požadavky
  • min. 3 roky v prostředí IT služeb
  • vhled do provozu koncových zařízení a serverů, aplikací
  • znalost principů fungování ITSM služeb po technické i obchodní stránce
  • důslednost v obchodování
  • znalost AJ na pokročilé úrovni

(NJ výhodou)

Benefity
  • bonusový (provizní) systém
  • 5 týdnů dovolené
  • služební automobil (Škoda Octavia)
  • notebook, mobilní telefon
  • stravenky
  • penzijní připojištění
  • jedinečné projekty, zajímaví klienti,

profesionální a lidští kolegové

  • stabilní zázemí silné společnosti
  • školení, individuální rozvojový plán,

kariérní plán, možnost profesního růstu

  • home office (po dohodě)
  • flexibilní pracovní doba
  • měsíční příspěvek 1 000 Kč do cafeterie
  • firemní sportovní a společenské akce