OBCHODNÍK ELEKTRO | I BEZ PRAXE | AUTOMOBIL

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
30 000 - 55 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Referenční číslo
8-23-402041-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Nemáš zkušenost s obchodem, ale cítíš, že tě to táhne tímhle směrem? Vyznáš se v elektroinstalačním materiálU a potřebách? Nebo jsi teď čerstve vystudoval elektro obor?

Jako obchodník v elektroinstalacích budete mít na starost:

  • Prodej elektroinstalačního materiálu
  • Péče o stávající portfolio zákazníků a akvizice nových
  • Obchodní činnost a podpora e-commerce
  • Osobní prezentace u zákazníků i na prodejně
  • Spolupráce při odbavení zákaznických potřeb na pobočce
Požadavky
  • Elektro vzdělání (vyučení nebo SŠ) - nebo alespoň praxi v elektru
  • Chuť pracovat v obchodní sféře s rodinným zázemím (je nás tu pár a hledáme parťáka!)
  • ochotu vyjíždět za zákazníky
  • ŘP skupiny B
  • Čistý trestní rejstřík
Benefity

Po zapracování služební vůz i k soukromým účelům!

práci na HPP v příjemném prostředí

neustálý rozvoj a seberealizaci

firemní benefity (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravné, mobilní telefon, kafeterie atd.)

motivující finanční ohodnocení

možnost kariérního růstu