Obchodní zástupce|západní Čechy| až 100 000 Kč

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
50 000 - 100 000 Kč
Referenční číslo
9-23-405781
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi rozený obchdoník/obchodnice a zároveň máš přehled v oblasti strojírenství? Máš již zkušenost s komunikací s klienty a prodejem technického produktu?

Právě hledáme kolegu/ kolegyni na pozici Obchodní zástupce pro region západní Čechy.

Hlavní pracovní náplň:

  • péče o svěřené klienty, menší část také hledání nových obchodních příležitostí
  • tvorba obchodních a marketingových trategií ve svěřeném regionu
  • mapování situace na trhu
  • tvorba návrhů řešení pro zákazníky
  • spolupráce na tvorbě nabídek

K pozici je k dispozici služební vůz, který je i pro soukormé účely. Většinu času obchodní zástupce tráví na schůzkách s klienty, zbytek času pracuje z domova.

Výhodou je znalost v oblasti plastařiny, případně zkušenosti z nástrojárny, lisovny, apod.

Možnost práce také jako OSVČ!

Požadavky
  • Min. SŠ vzdělání, nejlépe technického směru
  • Praxe na obdobné pracovní pozici a orientace v oblasti obchodu
  • Pro-zákaznický přístup, obchodní talent
  • Flexibilita
  • Přehled v oblasti strojírenství
  • Samostatnost
Benefity
  • Služební automobil i pro soukromé účely
  • 25 dnů dovolené
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Příspěvek na dovolenou / vánoční prémie
  • Příspěvek na obědy
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Výhodné volání pro zaměstnance i rodinné příslušníky
  • Příspěvek na životní / důchodové pojištění
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na plavání / masáže
  • Firemní společenské akce
  • Káva na pracovišti zdarma