OBCHODNÍ ZÁSTUPCE | VYSOČINA

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
55 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
6-23-392832
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi ostřílený obchoďák a tvoje srdce bije pro obchod? Jsi průbojný, zvyklý dělat nové akvizice a plánovat si hodně schůzek? Jsi schopný vyjednávač?

Pro významnou zahraniční společnost hledáme dynamického člověka na pozici OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE pro Vysočinu. Společnost působí v oblasti finančnictví a leasingu.

A co bude tvým úkolem?

  • Aktivní akviziční činnost spojená s vyhledáváním nových partnerů
  • Poskytování podpory stávajícím partnerům v regionu
  • Příprava finanční kalkulace
  • Aktivní vyhledávání společností, kterým lze nabídnout finanční služby jejich investic
  • Administrativní činnost
Požadavky
  • praxe na obchodní pozici minimálně dva roky
  • znalost zejména českého trhu
  • zkušenost s obchodní činností B2B
  • AJ - na komunikativní úrovni
  • schopnost samostatné organizace práce
  • řidičský průkaz sk. B
Benefity
  • 25 dní dovolené
  • stravenky
  • flexibilní pracovní doba
  • samostatná práce převážně formou home office
  • služební vůz i pro soukromé účely
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • mobilní telefon a notebook