OBCHODNÍ ZÁSTUPCE V ŘECKU

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
1 300 - 1 500 €
Referenční číslo
4-23-358216
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte již zkušenost s obchodní pozicí a baví Vás komunikace s klienty? Láká Vás pracovat pro světovou jedničku v námořní přepravě? Pro mezinárodní společnost hledáme Obchodního zástupce do Řecka. Pokud Vám nevadí relokace do slunných Atén a chcete si přitom pěkně vydělat a získat zkušenosti v zahraničí, pošlete nám své CV.

Náplň práce:

  • oslovování klientů a navrhování další spolupráce
  • identifikace potřeb klientů, příprava nabídky
  • denní komunikace prostřednictvím telefonu a emailů
Požadavky
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
  • předchozí pracovní zkušenosti v oblasti prodeje/obchodu/ logistiky
  • odpovědnost, samostatnost
Benefity
  • hradíme letenku do Atén, taxi z letiště
  • 13. a 14. mzda
  • podpora v hledání ubytování, otevření bankovního účtu, získaní potřebných dokumentů
  • firemní lékař
  • kurzy řeckého jazyka a mnoho dalších benefitů...