Obchodní zástupce s češtinou v Řecku

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
35 000 - 38 000 Kč
Referenční číslo
16-23-358198
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Rádi by ste získali pracovní zkušenosti v oblasti obchodu a nebojíte se nových výzev? Tak pojďte pracovat do Atén!

Nabízíme pracovní pozici obchodního zástupce s češtinou pro mezinárodní logistickou společnost. Vaší náplní práce bude denní komunikace v češtině se svěřeným portfoliem klientů (B2B) - navázaní a upevňování spolupráce, řešení klientských požadavků přes telefon anebo e-mailem, poskytování informací a nastavování podmínek spolupráce.

Firma poskytuje relokační balíček - letenky do Atén, ubytování na první 2 týdny a asistenci při hledání ubytování.

Budeme se těšit na Váš životopis.

Požadavky
  • český rodilý mluvčí
  • dobré znalosti angličtiny (B2+) - komunikace ve firmě probíhá v angličtině
  • výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
  • předchozí zkušenost nebo zájem pracovat v oblasti sales
  • ochota relokovat se do Atén
Benefity
  • cestovní výdaje do Řecka
  • ubytování v Aténách na dva první týdny
  • 13. a 14. mzda
  • slevy (restaurace, obchody, fitness atd.)
  • podpora v hledání ubytování, otevření bankovního účtu, získaní potřebných dokumentů
  • jazykové kurzy řečtiny zdarma
  • firemní lékař