OBCHODNÍ ZÁSTUPCE | s AJ

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
60 000 - 70 000 Kč
Práce z domu
Částečná práce z domu
Referenční číslo
6-23-406839
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi šikula co má zkušenosti s obchodem, komunikací se zákazníky, akvizicemi a válíš anglicky?

Nebojíš se mluvit s lidmi a navazovaní kontaktů ti nedělá problém?

Chceš cestovat v rámci práce do zahraničí?

Pak právě pro tebe tu máme pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE.

Tvým úkolem bude:

  • aktivní vyhledávání a oslovování potenciálních klientů v zahraničí
  • zahájení a další rozvoj obchodní spolupráce se zahraničními partnery
  • správa části portfolia současných zahraničních klientů
  • pravidelná telefonická, mailová komunikace a osobní návštěvy klientů
  • řešení poptávek a tvorba nabídek ve spolupráci s obchodním oddělením
  • spolupráce na přípravě, organizaci a účasti na veletrzích a klientských dnech
  • spolupráce s pracovníky marketingu na přípravě marketingové podpory
  • spolupráce s produktovými útvary společnosti při řešení produktového portfolia
  • tvorba a aktualizace CRM dle přiděleného regionu
  • vedení určené administrativy a reportingu
Požadavky
  • SŠ vzdělání
  • obchodní angličtina podmínkou, ostatní jazyky výhodou
  • několikaleté obchodní zkušenosti ideálně v zahraničí
  • zkušenosti z technických oborů vítány
  • znalost MS Office
  • řidičský průkaz
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • jazykové vzdělávání
  • penzijní připojištění
  • závodní stravování
  • dotované občerstvení
  • osobní kariérový plán