Obchodní zástupce | prodej výtahů | Region Praha, střední Čechy

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
19-23-357316
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní společností zabývající se servisem a montáží výtahů a eskalátorů, hledáme zkušené kandidáty na pozici:

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - PRODEJ VÝTAHŮ | PRAHA + STŘEDNÍ ČECHY

Vaším úkolem bude:

  • péče o stávající klienty ve svěřeném regionu
  • zajišťování prodeje nových zařízení a produktů určených pro modernizaci výtahů
  • tvorba nabídek a cen, prezentace produktů
  • jednání s investory, projektanty, stavebními společnostmi
  • koordinace celých projektů
  • aktivní získávání nových klientů a obchodních příležitostí
  • pravidelný reporting (CRM)
Požadavky
  • prokazatelná praxe na obchodní pozici
  • mírně pokročilá znalost anglického jazyka
  • zkušenost s prodejem technických produktů (zdvihacích zařízení velkou výhodou)
  • dobrá znalost práce na PC (MS Office)
  • komunikativnost, flexibilita, schopnost navazovat kontakty
  • schopnost vyjednávat, orientace na zákazníka, zdravá soutěživost
  • profesionální vystupování
  • ŘP sk. "B"
Benefity

Co Vám můžeme nabídnout:

  • služební automobil i k soukromému užívání
  • mobilní telefon a notebook jsou samozřejmostí
  • 600 Kč měsíčně na životní/penzijní pojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • pružná pracovní doba
  • stravenky v hodnotě 75 Kč (vy zaplatíte pouze 20 Kč, zbytek hradí zaměstnavatel)
  • motivující finanční ohodnocení
  • měsíční bonusový systém
  • možnost odborného vzdělávání a kariérního růstu
  • příspěvek zaměstnavatele na Multisport kartu
  • smlouvu na dobu určitou 1 rok, při oboustranné spokojenosti prodloužení na dobu neurčitou