OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro východní trh s AJ a RJ | i pro absolventy

Lokalita
Obor
Referenční číslo
16-23-357304
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Cítíte se na obchodních jednáních jako ryba ve vodě? Daří se Vám rozvíjet spolupráci se stávajícími zákazníky? Lehce se Vám navazují nové kontakty?

Budete mít možnost uplatnit svůj obchodní talent a přispět tak k rozvoji jedničky na trhu ve společnosti působící v oblasti nábytku.

Náplní práce bude:

  • jednání se stávajícími zákazníky (východní trh a severovýchodní trh)
  • rozvoj dlouhodobých obchodních vztahů
  • rozšiřování portfolia zákazníků (B2B)
  • prezentace výrobků a služeb, dojednávání obchodních podmínek
  • komunikace s výrobou a technology
  • účast na veletrzích
  • cestování do zahraničí (cca týden v kanceláři a týden v zahraničí u klientů)
Požadavky
  • povaha obchodníka
  • pokročilá znalost anglického jazyka pro komunikaci se zákazníky ze zahraničí
  • komunikativní znalost ruského jazyka (případně polština, běloruština, rumunština...)
  • zkušenost s obchodováním na východních trzích velkou výhodou
  • technické vzdělání bude jedině plus
  • ŘP sk. B
Benefity
  • služební auto
  • stravenky
  • homeoffice
  • kompenzace ubytování a cestovních nákladů
  • příspěvek na volnočasové aktivity