Obchodní zástupce pro TOP firmu – Pracujte při opalování

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
1 300 - 1 500 €
Referenční číslo
20-23-357948
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi čerstvý absolvent, který jednoduše hledáte svou první nebo novou pracovní zkušenost? Zajímá Tě obchod a jednání s klienty? Máme pro Tebe dokonalou příležitost: role obchodního zástupce a to přímo v Řecku.

Co Tě čeká:

  • Oslovování neaktivních klientů a navrhování další spolupráce
  • Komunikace, vyjednání a nastavení podmínek podle firemního standardu
  • Představení nových nabídek a smluv
  • Denní komunikace prostřednictvím telefonu a emailu

Klient, pro kterého budeš pracovat, je jedna z neznámějších logistických firem, která se Ti bude krásně prodávat!

Navíc, nebudeš obvolávat zcela nově potenciální klienty, ale ty, se kterými firma již v minulosti zakázku měla a spolupracovala.

Samozřejmě každa dobrá práce je odměněna díky nastaveným bonusům.

Požadavky
  • Znalost anglického jazyka (min. B2)
  • Silné komunikační a vyjednávací dovednostii
  • Předchozí pracovní zkušenosti v oblasti prodeje/obchodu/logistiky jsou výhodou, ale ne podmínkou
  • Zodpovědnost a samostatnost
  • Bohatý relokační balíček (jednosměrná letenka, ubytování na 3 týdny v hotelu, pomoc s nalezením ubytování, s vyřízením potřebných dokladů, daní, či s otevřením bankovního účtu)
  • První výplata již po 5ti dnech (částka za celý měsíc)
  • Nízké náklady na život ve srovnání s ČR
  • 13. a 14. plat
  • Bonus za produktivitu
  • Jazykové kurzy řečtiny
  • Plný příspěvek na veřejné zdravotní pojištění a zdravotní balíček zahrnující lékařské prohlídky či dentální péče
  • K dispozici firemní lékař, zdravotní sestra nebo psycholog
  • Bonus za doporučení
  • Účast na společenských firemních akcích
  • Událost „Týden zdraví“, meditační jóga, antistresové programy
  • Různé akce, společné párty a aktivity (např. výlet lodí hrazený společností)
  • Možnost pracovat z domova (HO) z jakékoliv oblasti Řecka