OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO ČR

Obor
Plný úvazek
Mzda
30 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
16-23-350682
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš zkušenosti na pozici obchodního zástupce, nejlépe v segmentu FMCG a spolupracoval/la jsi s obchodními řetězci? Nemáš problém jezdit po celé ČR a domluvíš se plynulou angličtinou? Láká Tě oblast prodeje hraček?

Máme tu příležitost právě pro Tebe! Pro distributora významných výrobců hraček hledáme vhodné kandidáty na pozici: Obchodní zástupce pro ČR.

Co Tě na pozici čeká?

  • péče o stávající portfolio zákazníků v rámci celé ČR
  • pravidelné návštěvy zákazníků a komunikace s nimi
  • péče o portfolio produktů
  • merchandising
  • rozvoj dlouhodobých vztahů s obchodními partnery
Požadavky
  • prodejní zkušenosti z oblasti FMCG
  • plynulá AJ
  • časová flexibilita a proklientský přístup
  • ŘP sk. B - ochota cestovat po celé ČR
  • samostatnost
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • služební automobil, notebook, telefon
  • home office
  • firemní akce