OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO ČECHY

Obor
Plný úvazek
Mzda
50 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
7-23-362459
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro dynamickou společnost v oblasti diagnostiky hledáme obchodního zástupce v oborech imunoanalýza, molekulární biologie a mikrobiologie.

Budete klíčová osoba pro zákazníky a až 80% času strávíte v terénu. Vaším revírem bude oblast Čech (severní, střední, západní i jižní Čechy).

Pokud Vám nevadí cestování a chcete pracovat pro světového lídra v oblasti diagnostiky, zašlete CV v českém a anglickém jazyce.

Co Vás na pozici čeká?

  • budování a udržování vztahů se zákazníky
  • pravidelné návštěvy u zástupců nemocnic, laboratoří a klinik
  • dojednávání cen a příprava nabídek
  • monitorování trhu, analýza příležitostí pro budoucí rozvoj obchodu
  • účast na kongresech
Požadavky
  • VŠ vzdělání v oblasti farmacie, mikrobiologie či podobného oboru velkou výhodou
  • předchozí zkušenost na obchodní pozici (min. 2 roky)
  • dobrá orientace v laboratorním prostředí
  • ochota cestovat po větším regionu (Čechy)
  • AJ B2 (aktivní komunikace s vedením společnosti)
  • aktivní řidič sk. B
Benefity
  • 23 dní dovolené
  • služební automobil pro soukromé účely
  • životní pojištění
  • cafeterie
  • roční bonus
  • flexibilita (možnost práce z domova, z office)