OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO ČECHY

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
6-23-359335
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Menší výrobní dřevařská společnost sídlící na Vysočině, hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupce ve specifickém oboru dřevařství.

Náplň práce:

  • návštěvy u svěřených zákazníků a nabídka portfolia výrobků firmy,
  • získávání prodejních objednávek,
  • rozvíjení další obchodní spolupráce s dalšími- neaktivními zákazníky,
  • poprodejní servis a řešení reklamací
  • cca 80 % času práce v terénu, 20% v sídle firmy - okr. Pelhřimov
Požadavky

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání (maturita) podmínkou
  • praxe obchodního zástupce min. 2 roky
  • komunikativnost a příjemné vystupování
  • znalost práce na PC (Internet, MS Office)
  • časová flexibilita
  • řidičský průkaz sk. B - ochota cestovat
  • schopnost samostatné práce a dobré organizační schopnosti
  • AJ výhodou
Benefity
  • převzetí porfolia aktivních klientů (minimální akvizice)
  • služební vůz i pro soukromé využití
  • notebook, mobilní telefon