OBCHODNÍ ZÁSTUPCE | POTRAVINÁŘSTVÍ

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
45 000 - 50 000 Kč
Práce z domu
Částečná práce z domu
Referenční číslo
19-23-405713
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi zkušený obchodník a rád pracuješ v terénu? Jsi komunikativní a samostatný? Máš znalost tradičního nebo moderního trhu?

Ano? Pak hledáme právě Tebe na pozici obchodního zástupce pro společnost působící v potravinářství!

A co po Tobě budeme chtít?

  • Propagaci svěřeného portfolia produktů (potravinářství)
  • Odpovědnost za obrat, marži a celkové plnění plánu ve svěřeném regionu
  • Pravidelné návštěvy klientů, account management (realizace přiděleného plánu prodeje a zisku) - denní cestování po jižních Čechách
  • Domlouvání letákových akcí
  • Vyjednávání druhotných vystavení
  • Dohled na merchandising a jeho realizace
  • Zajišťování promo aktivit, umisťování POS materiálu, prezentace marketingových aktivit
  • Sledování konkurence
  • Pravidelný reporting svému KAM
Požadavky
  • Alespoň SŠ vzdělání
  • Zkušeností z obchodní pozice
  • Praxe v FMCG (potravinářství výhodou, ne podmínkou)
  • Znalost tradičního a moderního trhu
  • Komunikativní dovednosti
  • Samostatnost
  • Selský rozum
  • Řidičský průkaz sk. B
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Roční bonusy na základě plnění
  • Služební automobil i k soukromým účelům (Škoda Octavia)
  • Stravenkový paušál
  • Penzijní pojištění (po odpracovaném roce)