OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - OSVČ | MSK

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
50 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
4-23-354889
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Kvalitní produkt, kvalitní značka, obchodní region za humny... Proto můžeme přijmout obchodního zástupce na OSVČ - protože víme, že to funguje. Ale připrav se, že s výběrem si dáme velkou práci. Tvým úkolem budou hlavně akvizice, a to už vyžaduje řádné obchodní zkušenosti!

TVOJE OBCHODNÍ MISE:

  • práce jako OSVČ, takže sám sobě šéfem
  • to znamená velkou svobodu a zodpovědnost zároveň
  • produkt: outdoorové herní vybavení
  • dostaneš od nás kvalitní produktové zaškolení
  • s kým budeš obchodovat: obce, města, školky, školy, hotely, restaurace, aj.
  • každý den budeš řešit schůzky a hledat nové obchodní příležitosti a akvizice
  • budeš si připravovat cenové nabídky a vést obchodní jednání
  • slovo NE tě v obchodu nesmí rozhodit

Obchodní zástupce funguje jako OSVČ. Jednou za měsíc máme poradu obchodního týmu. V mezičase si dáváme vědět, co se už podařilo a co nás čeká. Ale jinak je organizace práce hodně na Tobě.

Jestli se Ti nabídka líbí, neváhej a pošli nám svůj životopis!

Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenosti s aktivním obchodem, akvizice
  • obchodní vystupování a vyjednávání
  • samostatnost a schopnost být si sám sobě šéfem
  • ŘP sk. B - aktivní řidič
Benefity
  • služební automobil
  • notebook, mobilní telefon
  • vlastní organizace práce
  • 100% provizní systém odměňování, takže tvůj příjem se může vyšplhat hodně hodně vysoko
  • naše finanční podpora po dobu zaškolování formou fixu