Obchodní zástupce - milovník kávy!

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
19-13-341169
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte již zkušenosti s prodejem či jak obchodní zástupce?
Vaší silnou stránkou je komunikace a domluvíte se anglicky?
Chcete být součástí menšího a pohodového týmu?
Chcete si plánovat pracovní den dle svého?
Pokud je Vaší odpovědí ANO a ještě k tomu milujete kvalitní kávu, neváhejte se přihlásit na pozici Obchodního zástupce, kterou právě obsazujeme!

a co bude mít obchodní zástupce na starosti?

- řízení a rozvoj obchodních vztahů
- budování a rozvoj trvalé spolupráce s novými zákazníky
- hledání nových obchodních příležitostí
- příprava a realizace promo akcí a prodejních aktivit
- technická podpora a poradenství klientům
- mnoho dalšího

Lokalita: Praha 9
Nástup: Ihned/Dohodou

Požadavky

* Praxe v oblasti prodeje- ideálně elektronického zboží
* Komunikativní znalost anglického jazyka
* Perfektní komunikační dovednosti
* ŘP sk. B

Benefity

* neomezené množství kávy :)
* flexibilní pracovní doba
* firemní automobil
* telefon pro soukromé účely
* notebook pro soukromé účely
* firemní akce