OBCHODNÍ ZÁSTUPCE l DIAGNOSTICKÁ ŘEŠENÍ | CELÁ ČR

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
6-13-355964
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro zajímavou společnosti hledáme obchodního zástupce v oborech imunoanalýza, molekulární biologie a mikrobiologie.

Budete hlavním kontaktem pro naše zákazníky, 80% času tedy strávíte v terénu. Vaším revírem bude oblast východních Čech, Vysočiny a Moravy.

Pokud Vám nevadí cestování a chcete pracovat pro světového lídra v oblasti diagnostiky, zašlete CV.

Požadavky
  • univerzitní vzdělání v oblasti mikrobiologie či molekulární biologie
  • výborné prodejní dovednosti
  • dobrá orientace v laboratorním prostředí
  • plynulá komunikace v AJ
Benefity
  • zajímavá mzda + roční bonusy
  • 23 dní dovolené
  • služební automobil i pro soukromé účely
  • Cafeteria