OBCHODNÍ ZÁSTUPCE | KONSTRUKCE

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
16-23-386590-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi ambiciózní, máš prodej v krvi a zajímáš se o vše, co je spojeno s konstrukcí? Pokud jsi energický a akční člověk, co má rád výzvy, čti dále!

V úspěšné rozvíjející se firmě na Moravě hledáme OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE, který se nebojí rozjet něco velkého!

Náplň práce:

  • budování a vývoj nových produktů a služeb
  • získávání nových zákazníků a péče o ty stávající
  • spolupráce s týmem managementu a nákupu
  • podpora a udržování kvality služeb
  • poskytování kvalitních prodejních návrhů
  • podílení se na vytváření prodejní strategie
  • vývoj a inovace řešení pro zákazníky
  • monitoring investičního trhu
Požadavky

Co bys měl mít:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenosti na obdobné pozici = prodej, obchod
  • technické znalosti z oblasti konstrukce
  • znalost investičního trhu
  • zkušenost s řízením projektu výhodou
  • AJ na komunikativní úrovni
  • velmi dobré komunikační a vyjednávají dovednosti
  • řidičský průkaz sk. B
  • bonusy/prémie na základě výsledků prodeje doprovázené dalšími finančními benefity: pravidelná valorizace mzdy, roční bonusy, bonusy za odpracované roky a další
  • mobilní telefon, notebook a firemní vůz
  • 5 týdnů dovolené
  • příplatky za soukromé životní/penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na sportovní aktivity
  • jazykové kurzy na pracovišti
  • možnost se podílet na rozvoji úspěšné firmy