OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO TECHNICKÝ PRODUKT | PŘÍLEŽITOST PRO ABSOLVENTY

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
45 000 - 55 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Referenční číslo
2-23-404691-3
Popis pozice

Jsi čerstvě po škole, technika je tvůj koníček a umíš dobře anglicky? Baví tě obchod a práce s lidmi?

Pojď k nám pracovat jako OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro naše technické produkty, které nabízíme našim klientům!

Nejsme korporát, ale rodinná firma s přesahem do zahraničí. Můžeme tak nabídnout přátelské prostředí s velkým potenciálem pro rozvoj.

Na nové pozici tě bude čekat:

  • udržování a rozvoj stávajících obchodních vztahů
  • akvizice nových zákazníků
  • prezentace portfolia u zákazníků a spolupráce na návrhu vhodného řešení v kooperaci s technickým oddělením
  • kalkulace zakázek
  • tvorba nabídek na míru
  • reporting

Do přihlášky prosím přilož svůj životopis v angličtině.

Požadavky
  • vzdělání technického směru NEBO znalost a zápal pro technické obory
  • zkušenosti na pozici OZ alespoň 1 rok VÝHODOU
  • zkušenosti s technickým produktem VÝHODOU
  • ochota cestovat
  • znalost práce na PC
  • proaktivnost, organizovanost, komunikační schopnosti

JAZYKY:

  • ČJ na úrovni rodilého mluvčího/plně profesionální (C2)
  • AJ na komunikativní úrovni (B1/B2)
  • výhodou: NJ nebo RJ
Benefity
  • výkonnostní bonusy na měsíční bázi
  • provize z prodeje
  • služební automobil
  • občerstvení na pracovišti
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost cestovat