OBCHODNÍ ZÁSTUPCE JUNIOR | HRADEC KRÁLOVÉ

Obor
Plný úvazek
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
5-23-407232
Popis pozice

Přidejte se k našemu týmu!

Hledáme do našeho obchodního týmu nového kolegu na pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE JUNIOR.

Staňte se součástí perspektivní společnosti v oblasti služeb. Nabízíme atraktivní produkt a zaměřujeme se zejména na obchodní vztahy mezi obchodními společnostmi, takže pokud máte zkušenosti s B2B, tak neváhejte a zašlete mi Váš životopis!

Pokud nemáte v oblasti obchodu dlouhodobou praxi - nevadí, proto máme pro Vás otevřenou právě tuto pozici, kde Vás všemu potřebnému naučíme.

Co bude Vaší náplní práce?

  • Akvizice nových klientů
  • Budování vztahů se svěřenými klienty
  • Příprava a realizace nabídek, poskytování prezentací a informací našim klientům
  • Správa klientely v regionu
  • Účast na propagačních veletrzích
Požadavky
  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Praxe na obdobné obchodní pozici - ideálně s B2B prodejem
  • Proaktivní přístup k práci
  • Reprezentativní vystupování
  • Přesvědčivé komunikační dovednosti
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Celkem 25 dní dovolené + za každý odpracovaný rok den volna navíc
  • 3 sick/wellness days a narozeninový den volna
  • Služební automobil i k soukromým účelům
  • Multisport karta
  • Příspěvek na penzijní připojištění až 24 000 Kč/rok
  • Příspěvek na stravování (stravenková karta)
  • Individální vzdělávací plán
  • Sportovní a teambuildingové akce
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Zvýhodněné SIM karty
  • Zvýhodněné tankovací karty pro soukromé užití
  • Občerstvení v kanceláři a další zajímavé benefity