Obchodní zástupce Gastro

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
30 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
19-23-356296
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste to Vy?

Obchodník tělem i duší, dynamický a charizmatický, který má zkušenosti z trhu Horeca a má síť kontaktů v oblasti Praha a Středočeský kraj a nevadí mu, že bude dělat akvizici.

Pro koho budete pracovat?

Naším klientem je česká společnost, zabývající se importem a prodejem vína primárně v oblasti Prahy a středních Čech. Disponuje několika výhradními zastoupeními na vyhlášená zahraniční vína a ve svém portfoliu má více než 700 druhů.

Co budete dělat?

  • Aktivně vyhledávat nové obchodní příležitosti
  • Navazovat kvalitní vztahy s klienty v oblasti střední gastronomie
  • Prohlubovat znalosti v oboru
  • Reporting, konzultace v rámci týmu
Požadavky
  • SŠ vzdělání
  • Zkušenost z pozice obchodní zástupce, Key Account Manager
  • Znalost trhu Horeca a síť kontaktů v oblasti Prahy a Středočeského kraje
  • Zkušenost s prodejem vína obrovskou výhodou
  • Vynikající prezentační a komunikační schopnosti
  • Samostatnost, obchodní duch a proaktivita
  • Ochota cestovat
  • Komunikativní angličtina výhodou
Benefity
  • Motivační variabilní složka
  • Vánoční a jiné bonusy
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost práce z domova
  • Služební automobil k soukromým účelům
  • PC, mobil